ROKAI, ŽŪB – tai 1992 m. birželio 25 d. įkurta ir vienai šeimai priklausanti bendrovė, pavadinta pagal vietinės gyvenvietės vardą, kadaise valdė apie 2 tūkst. hektarų dirbamos žemės bei laikė per 1 tūkst. galvijų,  tačiau šiandien bendrovė su žemės ūkiu nieko bendra jau nebeturi, neskaitant išlikusios tos pačios teisinės formos, menančios didingą bendrovės kaip agrarinio giganto praeitį.

ROKAI, ŽŪB šiandien – tai moderni ir auganti vidutinio dydžio bendrovė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra tarptautiniai krovinių pervežimai. Bendrovė valdo 25 modernius bei ekologiškus tolimųjų reisų sunkvežimius, kurie, pristatinėdami prekes vienoms iš stambiausių Italijos bei Rusijos Federacijos įmonių, per vienerius metus įvairiomis kryptimis perveža daugiau nei 1 tūkst. pilnų krovinių (FTL), kas vidutiniškai sudaro apie 22 tūkst. tonų įvairios paskirties prekių, o visas valdomas transporto priemonių parkas kasmet kartu nuvažiuoja daugiau nei 3 mln. kilometrų. 

Patirtis iš jau beveik tris dešimtmečius trunkančios bendrovės veiklos bei valdomas daugiau nei 8 tūkst. kv.m. ploto pramoninės paskirties nekilnojamojo turto kompleksas sukūrė sąlygas pradėti gretutines veiklas, tokias kaip patalpų nuoma bei sunkvežimių remonto paslaugos, taip ne tik plėtojant bei efektyvinant savą verslą, bet ir padedant kitiems ūkio subjektams lengviau siekti ir pasiekti savuosius strateginius tikslus. Kaip viso to rezultatas, buvo įkurta nedidelė pramoninė zona, kurioje naujus namus atranda tiek jaunos, veiklą dar tik pradedančios, tiek ir ilgus metus skaičiuojančios, augančios ir besiplečiančios įvairių pramonės šakų bendrovės. O taip pat, šioje pramoninėje zonoje esančios sunkvežimių ir kitokio komercinio transporto priežiūros bei remonto dirbtuvės, anksčiau aptarnavusios tik nuosavus bendrovės sunkvežimius, jau siūlo savo paslaugas ir sukauptą patirtį prižiūrint bei remontuojant ir kitų ūkio subjektų, neturinčių savo remonto dirbtuvių bei norinčių sutaupyti, transporto priemones.